درباره شرکت

شرکت آریا کهنکیش در سال 1385 به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه طراحی، نظارت و اجرای پروژه های مسکونی و اداری آغاز کرد. این شرکت از سال 1389 تا سال 1393 جهت توسعه خدمات و فعالیت های خود به پروژه های گسترده تجاری ورود پیدا کرد. همچنین از سال 1392 طی تحقیقات بسیار گسترده و متمرکز نسبت به مجموعه های رستورانی متوجه ضعف و مشکلات بسیار زیادی در این حوزه مهم تجاری شد.
بنابراین از سال 1393 به منظور ایجاد فضایی بهتر و با کیفیت تر در رستوران ها و فست فود ها و دیگر مکان های تجاری سیاست و چشم انداز خود را تغییر داد و در حال حاضر به طور کاملا تخصصی در زمینه کارشناسی، ارزیابی، طراحی، نظارت و اجرای رستوران های لوکس، هتل ها، فست فود ها، فودکورت ها و کلیه مراکز پذیرایی مشغول به فعالیت می باشد.
در راستای رقابت بیشتر در بازار حرفه ای ایجاد فضای آرام و دلنشین با در نظر گرفتن استاندارد های جذاب و جهانی در رستوران ها حائز اهمیت است. ما معتقدیم که فروش بیشتر تنها به کیفیت و طعم غذا بستگی ندارد بلکه ایجاد فضایی مناسب بسیار موثر خواهد بود چرا که قبل از انتخاب غذا و بعد از آن در زمان انتظار سفارش مشتری در فضایی که ما خلق کردیم حضور خواهد داشت. طراحی، نظارت و اجرای صفر تا صد رستوران های لوکس، فست فود ها، فودکورت ها و کلیه مجتمع های پذیرایی تخصص ماست.
مهندس سید آرش هوشمند

درباره مدیر عامل

مهندس آرش هوشمند دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری، فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب می باشد که فعالیت خود را از سال 1379 در زمینه طراحی پروژه های مسکونی و تجاری آغاز نموده و از سال 1385 فعالیت حرفه ای خود را با تاسیس شرکت آریا کهنکیش آغاز نمودند.

برخی از افتخارات ما

دریافت تندیس طراح برتر رستورانی سال 96

دریافت تندیس طلایی تعهد به کیفیت