مشاوره ، بازدید و ارائه نظریه کارشناسی

انجام بازدید اولیه از پروژه و مشاوره کامل در مورد مناسب بودن یا نبودن لوکیــــشن مورد نظر همچنین بررسی کامل در مورد سرمایه گذاری پروژه
مانیتورینگ کامل رقبای منطقه
ارائه ی طرح توجیحی صفر تا صد پروژه
ارائه پلان های پیشنهادی دوبعدی نسبت به بهترین چیدمان و تقسیم بندی فضاهای مورد نیاز
همچنین پیشنهاد بهترین جانمایی برای ایجاد بیشترین نشیمن مشتری

طراحی 3 بعدی

با توجه به بررسی های اولیه پروژه توسط کارشناسان شرکت و با در نظر گرفتن لوکیشن مورد نظر ، همچنین نوع و سبک فعالیت از پیش تعیین شده ی پروژه و مذاکرات انجام شده با کارفرما و تبادل نظر با شف و یا راه انداز مجموعه ، تیم طراحی شرکت با رعایت وجود کانسپت در طراحی نسبت به همه ی موارد ذکر شده مشغول به کار میشوند و پس از آن طرح های پیشنهادی سه بعدی اولیه با بهترین کیفیت در رندر گیری به کارفرما ارائه میشود.

طراحی لوگو

در پروژه های برند و خاص ، بنا به درخواست کارفرما طراحی لوگو با توجه به کانسپتی که در طراحی داخلی صورت گرفته است به طور هدفمند  انجام میشود .
این عمل باعث ایجاد هماهنگی و یکنواختی بین طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی لوگو خواهد شد و کارفرما حس بهتری نسبت به طراحی مجموعه ی خود خواهد داشت .

طراحی و تجهیز آشپزخانه صنعتی

طراحی کامل تاسیسات مکانیک و الکتریک آشپزخانه های صنعتی توسط مهندسین شرکت انجام میشود . همچنین محل آشپزخانه ی پروژه توسط مهندسین کارشناس مکانیک و الکتریک شرکت بازدید میشود تا فضای مناسب جهت تجهیز دستگاه های مورد نیاز مشخص شود و بهترین فضای مناسب برای نصب هود و سانتریفیوژ صنعتی در نظر گرفته شود . در صورت نیاز در مواقعی که دسترسی مناسبی جهت نصب کانال های سانتریفیوژ وجود نداشته باشد ، از تیم گروه بندبازان شرکت برای نصب کلیه ی کانال ها استفاده میشود .
ضمنا” در صورت تمایل ، شرکت قادر به ارائه سیرتیفیکیت در این زمینه از شرکتهای معتبر خارجی برای مدیر مجموعه و پرسنل آشپزخانه میباشد.

نظارت کامل بر اجرای پروژه

نظارت کامل پروژه جهت کنترل دیتیل های اجرایی ارائه شده ، توسط مهندسین ناظر شرکت به طور مرحله ای صورت میگیرد.
همچنین مشاوره ی کامل درخرید متریال ، تامین نیروی انسانی و دیگر موارد اجرایی برای کارفرما صورت میگیرد.

اجرای صفر تا صد پروژه نسبت به طرح 3D

اجرای کامل صفر تا صد پروژه توسط تیم اجرایی شرکت ، با ارائه ی تعهد اجرایی مطابق با طرح سه بعدی فاینال شده و تایید شده توسط کارفرما.
همچنین ارائه ی یک زمانبندی مناسب جهت شروع تا پایان پروژه به کارفرما و تعهد اجرایی نسبت به زمانبندی تعیین شده برای پروژه توسط شرکت آریا کهن کیش ایرانیان .